Haber

Kaliteli Ürünler ve Bol Çeşit Aliağa Sosyete Pazarında

Aliağa Belediyesi ve İzmir Pazarcılar Derneği işbirliğiyle kurulan Aliağa Sosyete Pazarı, Yeni Mahalle’de açıldı. Markalı ve kaliteli eserlerin sergilendiği sosyete pazarı her cuma hizmet verecek.

Yeni Mahalle Semt Pazarı’nda kurulan Cemiyet Pazarı’nda 203 tezgahta kıyafet, çanta, aksesuar gibi birçok eser satışa sunuldu. Markalı outlet modelleri yerini aldı Aliağa Sosyete Pazarı her Cuma saat 09.00 ile 19.00 saatleri arasında açık olacak. Herkesin aradığı işi uygun fiyatlara bulabileceği Aliağa Sosyete Pazarı’na Aliağa halkı ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterirken, Aliağa Belediyesi Millet Timleri de ilk gün anısına çarşı esnafına hediye takdim etti.

Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney ve Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar birlikte sosyete pazarındaki tezgahları gezdi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Önder Serkan Acar, çocuklarla yakından ilgilenirken gençlerin fotoğraf isteklerini geri çevirmedi.

Sosyete pazarının Aliağa’ya değer katacağını belirten İzmir Pazarcılar Derneği Lideri Faysal Acar, “Aliağa Sosyete Pazarı ünlü markaların outlet çalışmalarını Türk markaları şeklinde sunuyor. 203 tezgahın bulunduğu çarşıda vatandaşlarımız aradıkları pek çok eseri çok uygun fiyatlara bulabiliyorlar. Pazarda önceliği Aliağa esnafına vermeye çalıştık. Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar da bu konuda hassasiyet gösterdi. Aliağa halkının huzur içinde kalmasını temenni ediyorum. Pazarın açılmasına öncülük eden Liderimiz Serkan Acar ve ekibine teşekkür ederiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberpazarlar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu